تو زندگی بعدیم. دو اسم برعکسیان یه توییت فوق العاده در مورد زندگی بعدیش نوشته

منم دلم خواست بنویسم که تو زندگی بعدیم کیم و چیم

من تو زندگی بعدیم تو یه خانواده متوسط اما هنری فرانسوی در پاریس به دنیا میام. از بچگی وارد گروه نمایش مدرسه میشم و  بعد وارد رشته ی هنر میشم و احتمالا بعد از هنرستان به دانشگاه میرم و بازیگری تئاتر میخونم.

بعد از تموم شدن درسم با یه گروه همکار میشم و تئاترای فوق العاده ای کار میکنم و تو دنیای نمایش و تئاتر برای خودم کسی میشم :)

صبحا که از خواب پا میشم بعد از مدیتیشن یه صبحانه سبک میخورم و بعد تو خیابون سرسبز و قشنگ نزدیک خونه کمی میدوم و میام خونه دوش میگیرم و بعد به محل تمرین میرم

احتمالا عصر هم باید تئاتری که کار میکنم رو روی صحنه اجرا کنم و بعد از اجرا با گروه به صرف شام و نوشیدنی دور هم جمع میشیم و گپ میزنیم!

دوستای خیلی خوب و نزدیکی دارم و از ارتباطات جدید هراسی ندارم.

احتمالا تا مدت خیلی زیادی مجردم و تنها زندگی میکنم اما در نهایت در سی و چند سالگی با یک آقای مهربون که از قضا خیلی هم اهل کتابه آشنا میشم و به تنهاییم پایان میدم! ولی احتمالا بعد از مدتی از اونم جدا بشم :))

هیچوقت بچه دار نمیشم ولی دو تا گربه و یک سگ گلدن رتریور دارم! که گربه هام تا پایان زندگی بعدیم با من همراهن

به عنوان تفریح و هنر جانبی سفالگری میکنم و کوزه و گلدون و بشقاب هامو خودم رنگ میکنم و تو آشپزخونه‌م ازشون استفاده میکنم

آکاردئون دوست و ساز همیشگیمه و پیانو رو عالی مینوازم!

و از خونه‌م اگر بخوام بگم یه آپارتمان نقلی که با رنگای گرم دیزاین شده و کمی از المان های سنتی ایرانی که از زندگی قبلیم دوستشون دارم درش استفاده شده :) درضمن به نظرم کتابخونه‌م بهترین قسمت خونه‌مه

خلاصه فکر میکنم زندگی بعدی من اینجوری باشه!

تا حالا به زندگی بعدیت فکر کردی؟! از نظرت چجوریه؟

پ‌ن: وما زندگی بعدی شما آرزوهای این زندگیتون نیست. میتونه چیزایی باشه که دوست دارید تجربه‌شون کنید و یا فقط چیزایی که دلتون میگه تو زندگی بعدیتون اتفاق میوفته!!

پ‌پ‌ن: داشتن زندگی بعدی به معنای عدم رضایت از زندگی فعلی نیست! 

پ‌پ‌پ‌ن: دیگه چه خبر؟ -.-

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رسانه مجازی فساپرس Snogeh Jennifer معاون پرورشی خرید فروش کتاب موفقیت با متد های جدید شناخت بذر گلبرگ یاس درمان بیماری ها soheilgraphic